Hakkında E-Kurs Merkezi

e-Kurs Merkezi online, yüzyüze ve kurumsal eğitim alanında uzman eğitmenler ile birlikte hazırlanmış kurs programları sunmaktadır.

Kişisel gelişim, kariyer ve eğitim hayatında bilginizi artırmayı ve aranan kişi olmayı mı hedefliyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Uzman eğitmenlerimiz ile oluşturduğumuz zengin ders içeriğine sahip sertifikalı kurs programlarımız, sizleri hedeflerinize bir adım daha yaklaştırmak üzere hazırlanmış olup daima yeni bilgiler ile güncellenmektedir.

Online Eğitim
Vaktinizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.
Online eğitim ile herhangi bir kuruma gitmekle vakit kaybetmeyip, en müsait ortamda ve en müsait zamanda internet erişimi sağlayabileceğiniz her yerden kolaylıkla eğitimler alabilirsiniz. Eğitim sonunda yapılacak olan online sınav ile sertifika almaya hak kazandığınız takdirde,  Üniversite onaylı sertifikanız adresinize tarafımızca gönderilmektedir.

Yüz yüze Eğitim
Eğitim, anlatım ile sınırlı değildir diyoruz ve yüz yüze eğitim programlarımızda kursların uygunluğuna göre, uygulamalı eğitimler ile pekiştirerek eğitimlerimizi pratiğe de taşıyoruz.

Kurumsal Eğitim
Sektörlere özel hazırlanmış kurumsal eğitimlerimiz Bursa’da gerçekleşmekte olup firmaların kurumsal eğitim alanında ihtiyaç duyduğu kursları sizlere sunmaktayız.En önemli hedefimiz online eğitim ve sertifika programlarımızı 7’den 70’e Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırarak ilgili bireylere kişisel gelişim, iş ve eğitim hayatlarında maksimum faydayı sağlamaktır.