Mor Alev Enerjisi Eğitimi

Açıklama

Mor alev kadim zamanların kullanılagelmiş yüksek frekanslı bir spiritüel enerjidir.Negatif tüm olayları çözmek için dönüştürme gücüne sahip yüksek frekanslı spiritüel bir ışıktır. Atlantisiler ilişkilerinde ya da yaşadıkları herhangi negatif bir olayda çözüm ve dönüşüm için mor alevi çağırırlardı.

İlişkiler, kronik hastalıklar, parasal sorunlar, savaş, kıtlık, stres, endişe, korku gibi tüm negatif enerjileri dönüştürme gücüne sahiptir. Sevgi, merhamet, inayet ve hoşgörü enerjilerinin de çoğalması için dönüşümün ışığı merhametin mor alevi insanlığa hediye edildi.

Mor Alev geçmişten gelen kısıtlamalar ve negatif karmalardan da özgürleşmemiz için kullanılabilir, çocukluk yıllarından günümüze kadar yaşanmış her olay ya da travma hücrelerimize kayıtlıdır, işte mor alev hücresel seviyede birikmiş tüm karma ve hafızayı temizlemek için mükemmel bir güçtür.

Bu uyumlamadan sonra siz de mor alev uygulayıcı olabilecek ışığın daha fazla yayılması için hem kendi hem de danışanlarınızın hayatlarında dönüşümü hızlıca başlatabileceksiniz.

Size Neler Katacak

Ders

  • 2 Ders
  • Mor Alev Enerjisi
  • Mor Alev Pdf

Eğitmen Hakkında

Eğitmen
İsim : Özlem Kala
Yorum : 3 Yorum
Öğrenci : 149 Öğrenciler
Eğitimler : 6 Eğitimler

Yorum

0
0 Yorum
1 Yıldız
2 Yıldız
3 Yıldız
4 Yıldız
5 Yıldız