Esra Hatice Karan

Biyografi

1983 Bursa doğumluyum. Bursa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi Müzik bölümlerini bitirdim. Halen Atatürk Üniversitesi'inde Sosyal Hizmetler ve Anadolu Üniversitesi'nde Sosyoloji okumaya devam ediyorum. Lise yıllarım itibariyle, Türkiye de sayısız konserde yer aldım. Mezun olduktan sonra çalıştığım kurumlarda ilkleri getirerek sayısız konser ve etkinliğe imzamı attım. Türkiye ye mal olmuş duayenlerin sanat merkezlerinde eğitmen olarak görev aldım. Hobi olarak başta Özlem Tekin olmak üzere çeşitli ses sanatçılarına vokalistlik ve bazılarına da vocal koçluğu yaptım. Bir çok etkinlikte sunuculuk görevlerini üstlendim. Müzik, her yerde! Konuşmalarımızda, düşüncelerimiz hatta hayatımızda belli bir ritim ve melodi var. Bunu, diksiyon sanatının merkezine koyarak eğitimimi üst seviyeye tasımaya gayret ettim.

Kariyerimin bir yönünü de, gönlümün sesini dinleyerek Astroloji ilmine doğru çevirdim. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen üstadlarından eğitimler aldım ve almaya devam etmekteyim. Reiki grandmaster ve sayısız reiki sisteminin master ve teacher ıyım. Bir çok metafizik içerikli eğitimler tamamladım. Bilinçdışının gizemleri ve karma konularında uzmanlaşmaya çalışıyorum.

'' Beşikten, mezara kadar eğitim devam eder! '' mottom.. Bu öğretinin peşinden gidenler ile yolumuzun e-kurs merkezi çatısı altında kesişmesi dileklerimle..

Sevgiler, Esra Hatice KARANEğitmenin Eğitimleri

Kategori Kurs İsmi Puan
Kişisel Gelişim Diksiyon Eğitimi ve Eğitmenliği

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'redis' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: