Sadık Vural

Biyografi

Uluslararası Ticaret Bölümünün ardından MBA ‘’Uluslararası Pazarlama’’ üzerine Çukurova Üniversitesinde, Doktorasını ‘’Uluslararası İşletme Yönetimi’’ üzerine St. Clements Üniversitesinde tamamladı.

Göl-TaGöller bölgesi çimento fabrikasının ihracat departmanında ithalat ihracat asistanı olarak görev yaptı, Acar Grup’ta ithalat ihracat asistanı olarak tüm operasyonlarda aktif çalıtıktan sonra, Sabancı Holding’in bir markası olan WNSA markasına hracat Müdürü olarak çalımalarına devam etti, ardından FIRATPEN markasına Uluslararası Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu. Dört yıl TOBB (ITSO) ‘da eitmen ve danımanlık yaptı. Vural bata Avrupa’nın Bakenti Belçika olmak üzere, Almanya, Ukrayna, Romanya gibi bir çok ülkede bulunmuolup, bu ülkelerde Uluslararası Pazarlama ve satıgerçekletirdi, marka yönetimi çalımaları yaptı ve bayi aları oluturarak Türkiye’nin ihracat potansiyelinin artmasında önemli roller üstlendi.

‘’Kartvizitini Vermeyen Adam’’ ve ‘’ Pazarlama 3,5’’ adlı kitabının yazarı. Profesyonel hayatına kurucularından olduu iGeme Business School markası çatısı altında Türkiye’nin ilk 500’e giren firmaları bata olmak üzere Ulusal ve Uluslararası irketlere, Uluslararası Markalama, Pazarlama, Satı, DıTicaret, hracatı Gelitirme, Giriimcilik konularında Eitimler, Seminerler veriyor, Danımanlık yapıyor. Dr. Sadık Vural evli ve iki çocuk babasıdır. 


Eğitmenin Eğitimleri

Kategori Kurs İsmi Puan
Kişisel Gelişim Dijital Pazarlama
Kişisel Gelişim Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri
Kişisel Gelişim İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi
Mesleki Eğitimler E-Ticaret Eğitimi
Kişisel Gelişim Zaman Yönetimi Eğitimi
Mesleki Eğitimler Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi
Mesleki Eğitimler Marka Uzmanlık Eğitimi
Mesleki Eğitimler Problem  Çözme Ve Karar Alma Eğitimi